اعلام فراخوان ثبت‌نام خادمی طرح «نائب الشهید» در پیاده‌روی اربعین

اعلام فراخوان ثبت‌نام خادمی طرح «نائب الشهید» در پیاده‌روی اربعین

  • شنبه, 31 شهریور 1397 ساعت 12:12
  • منتشرشده در اخبار
  • خواندن 635 دفعه

فراخوان ثبت‌نام خادمی در موکب‌ها و غرفه‌های طرح «نائب الشهید» توسط کارگروه شاهد کمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین از کانون همبستگی فرزندان شاهد منتشر شد.

97 050

 

 فراخوان ثبت‌نام خادمی در موکب‌ها و غرفه‌های طرح «نائب الشهید» توسط کارگروه شاهد کمیته فرهنگی ستاد مرکزی اربعین از کانون همبستگی فرزندان شاهد منتشر شد. افرادی که متقاضی خادمی در موکب‌ها و غرفه‌های نائب الشهید در داخل ایران و مسیر پیاده روی اربعین هستند، مفاد اطلاعیه فراخوان و فرم ثبت‌نام را به دقت مطالعه و تکمیل کرده و حداکثر تا تاریخ ۴ مهر ماه به آی دی سروش kahf1397@ ارسال کنند.

محل موکب‌ها:طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته و در صورت فراهم شدن امکانات مورد نیاز، در پیاده‌روی اربعین سال ۹۷ موکب‌ها و غرفه‌های نائب الهشید در دو مکان در داخل کشور و چهار مکان در مسیر پیاده روی اربعین حسینی به زائران پیاده روی اربعین حسینی خدمت خواهند کرد.

برنامه فعالیت خادمان در موکب‌ها: ارتباط چهره به چهره، تبلیغ و تبیین طرح نائب الشهید در گفت‌وگوی با زائران فارسی‌زبان، عرب‌زبان و انگلیسی‌زبان، توزیع رندمی کارت نیابت شهدا در مسیر، چاپ کارت نیابت شهید مورد نظر، فیلمبرداری و عکاسی، عینک وی آر، چاپ پیکسل، عرضه خدمات فرهنگی و … خواهد بود.

زمان بندی خدام(برنامه ریزی اولیه): ساعت ۱۲ روز چهارشنبه، مورخ ۲۵ مهر اجتماع در تهران و حرکت به سمت عراق – شب جمعه کربلا(درصورت فراهم شدن امکانات) و ظهر جمعه حضور در نجف و سپس انتقال خدام به موکب‌ها – شروع فعالیت از صبح شنبه ۲۸ مهر لغایت غروب دوشنبه ۷ آبان- برگشت دوشنبه شب با ثبت‌نام قبلی خواهد بود(کارگروه در قبال خدامی که زمان یا شیوه دیگری را برای خروج خود انتخاب نمایند، هیچ مسئولیتی نخواهد داشت). در صورت فراهم شدن ایجاد غرفه در فرودگاه امام خمینی(ره) و شهید هاشمی‌نژاد مشهد، زمان حضور خدام در غرفه در شیفت‌های ۲۴ ساعته خواهد بود.

تقسیم خدام در موکب‌ها: خادمان در موکب‌ها و غرفه‌های طرح نائب الشهید، صرفا بنا به برنامه‌ها و صلاحدید کارگروه، توزیع می‌‌شوند؛ لذا ممکن است اعضای یک گروه در موکب‌های مختلف تقسیم شوند.

درخواست و پذیرش خدام: متقاضیان خدمت در موکب‌ها و غرفه‌های نائب الشهید لازم است فرم پیوست را تکمیل و تصویر آن را به آی دی سروش kahf1397 @، حداکثر تا تاریخ ۴ مهرماه، ارسال کنند. کانون نیز با توجه به درخواست‌های ارائه شده و تطبیق شرایط خادم با نیاز موکب‌ها، تا تاریخ ۹ مهرماه از طریق پیامک نتیجه پذیرش یا عدم پذیرش را به متقاضیان محترم خادمی، اعلام می‌کند.

تکمیل مراحل پذیرش خدام: با اعلام پذیرش خادمی از سوی کانون، متقاضیان خادم الشهیدی حداکثر تا تاریخ ۱۱ مهرماه فرصت دارند که مبلغ ۶۰۰ هزار تومان را به حساب کانون واریز و تصویر فیش آن را به آی دی سروش kahf1397 @ ارسال کنند.(خدام موکب‌های داخل کشور، مبلغ ۲۰۰ هزار تومان پرداخت کنند) همچنین حداکثر تا تاریخ ۱۵ مهر ماه فرصت دارند که نسبت به تحویل اصل گذرنامه به این کارگروه از طریق پست پیشتاز یا به صورت حضوری اقدام کنند(در صورتی که متقاضی خادمی به هر دلیلی انصراف از خدمت دهند یا شرایط شرکت در طرح را نداشته باشد و یا زمان بندی تعیین شده را رعایت ننمانید، وجه واریزی قابل استرداد نخواهد بود و این کارگروه هیچ مسئولیتی نخواهد داشت). بدیهی است به هر دلیلی تغییرات اساسی در برنامه‌ها ایجاد گردد، نسبت به عودت مبلغ واریزی اقدام خواهد شد.

مکاتبه شغلی: برای کارکنان دولتی یا خصوصی خادم در طرح نائب الشهیدی که درخواست کتبی خود را تا تاریخ ۲۰ مهرماه به آی دی سروش kahf1397 @  ارسال نمایند. با رعایت سلسله مراتب اداری و جمیع ضوابط، درخواست موافقت خادمی درمواکب نائب الشهید از طریق کمیته فرهنگی اربعین یا این کانون ارائه می‌شود. البته در خصوص آثار و نتایج مکاتبه مذکور، هیچ مسئولیتی متوجه کمیته فرهنگی اربعین و این کانون نخواهد بود.

97 051

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 01 مهر 1397 ساعت 08:11
  • اندازه قلم

درباره ی ما

کانون همبستگی فرزندان شاهد پیشنهاد ایجاد کمیته شاهد را در تیرماه سال 95 به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین ارائه نمود که مورد استقبال و موافقت آن کمیته قرار گرفت و مسئولیت آن نیز به کانون همبستگی فرزندان شاهد محول گردید. طرح های متعددی در کارگروه شاهد مد نظر بود که طرح «نیابت شهداء در پیاده روی اربعین و زیارت حضرت اباعبدالله(ع)» به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین پیشنهاد و مورد تصویب قرار گرفت.

فرصت پیش آمده برای کانون همبستگی فرزندان شاهد، جهت اجرای این طرح توفیقاتی دور از انتظار بود؛ «توفیق حضور در اربعین حسینی»، «توفیق خادمی اربعین» و «توفیق نیابت شهداء». حد اعلائی که تصورش هم دور از ذهن بود!

ارتباط با ما

img 198352 تلفن تماس:88358420


pin نشانی: یوسف آباد، خیابان شهید فتحی شقاقی، روبروی خیابان جهان مهر، پلاک 91 – کدپستی:  1431755693

telegram minimal logo کانال تلگرام نائب الشهید

موقعیت در نقشه