تقدیر شبکه افق از دست اندرکاران طرح نائب الشهید

  • یکشنبه, 26 آذر 1396 ساعت 15:17
  • منتشرشده در اخبار
  • خواندن 747 دفعه

مراسم تقدیر از دست اندرکاران موکب رسانه ای افق با حضور مدیران و کارکنان شبکه افق و حجه الاسلام سید حمید حسینی رئیس رادیو تلویزیون های عراق و حسین عامریان رئیس کارگروه شاهد (طرح نائب الشهید) کمیته فرهنگی ستاد اربعین، در این شبکه برگزار و از دست اندرکاران طرح نائب الشهید نیز تقدیر گردید.

 لازم به ذکر است، شبکه افق حامی رسانه ای طرح نائب الشهید در پیاده روی اربعین امسال بود و کارت های نیابت شهداء در چادرهای موکب رسانه ای افق نیز به زوار پیاده روی اربعین حسینی، هدیه گردید.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در شنبه, 22 ارديبهشت 1397 ساعت 07:35
  • اندازه قلم

درباره ی ما

کانون همبستگی فرزندان شاهد پیشنهاد ایجاد کمیته شاهد را در تیرماه سال 95 به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین ارائه نمود که مورد استقبال و موافقت آن کمیته قرار گرفت و مسئولیت آن نیز به کانون همبستگی فرزندان شاهد محول گردید. طرح های متعددی در کارگروه شاهد مد نظر بود که طرح «نیابت شهداء در پیاده روی اربعین و زیارت حضرت اباعبدالله(ع)» به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین پیشنهاد و مورد تصویب قرار گرفت.

فرصت پیش آمده برای کانون همبستگی فرزندان شاهد، جهت اجرای این طرح توفیقاتی دور از انتظار بود؛ «توفیق حضور در اربعین حسینی»، «توفیق خادمی اربعین» و «توفیق نیابت شهداء». حد اعلائی که تصورش هم دور از ذهن بود!

ارتباط با ما

img 198352 تلفن تماس:88358420


pin نشانی: یوسف آباد، خیابان شهید فتحی شقاقی، روبروی خیابان جهان مهر، پلاک 91 – کدپستی:  1431755693

telegram minimal logo کانال تلگرام نائب الشهید

موقعیت در نقشه