مراسم رونمايي از طرح نائب الشهيد استان گيلان

  • شنبه, 06 آبان 1396 ساعت 12:50
  • منتشرشده در اخبار
  • خواندن 917 دفعه

مراسم رونمايي از طرح نائب الشهيد استان گيلان برگزار شد.

در اين مراسم كه همزمان با اعزام كاروان ٧٠٠ زائر اربعين حسينى با حضور مسئولين استان ، خانواده های شهدا و مسئولین کاروان های زیارتی در گلزار شهداى رشت برگزار شد با اهداى كارتهاى مزين به تصاوير شهدا هر زائر نائب يك شهيد از ٨٠٠٠ شهيد استان nayebgilanگيلان در اربعين حسينى شدند

پاكارى مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان گیلان ، فاطمه شيرزاد و فرهام زاهد از اعضاى شوراى اسلامى شهر رشت ، امير تروميده مسئول امور ايثارگران شهردارى رشت و مسئول طرح نائب الشهيد استان گیلان ، امير مصباح معاون هنری و سینمائی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامى استان گیلان , مرتضى گلستانى مدیرعامل و رئیس هیات مدیره و یاسر میرزائی نائب رئيس هيئت مديره تشكل فرزندان فرهيخته شاهد و ايثارگر استان گیلان و از اعضای کمیته کارگروه شاهد طرح نائب الشهید استان در اين مراسم حضور داشتند.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
  • اندازه قلم

درباره ی ما

کانون همبستگی فرزندان شاهد پیشنهاد ایجاد کمیته شاهد را در تیرماه سال 95 به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین ارائه نمود که مورد استقبال و موافقت آن کمیته قرار گرفت و مسئولیت آن نیز به کانون همبستگی فرزندان شاهد محول گردید. طرح های متعددی در کارگروه شاهد مد نظر بود که طرح «نیابت شهداء در پیاده روی اربعین و زیارت حضرت اباعبدالله(ع)» به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین پیشنهاد و مورد تصویب قرار گرفت.

فرصت پیش آمده برای کانون همبستگی فرزندان شاهد، جهت اجرای این طرح توفیقاتی دور از انتظار بود؛ «توفیق حضور در اربعین حسینی»، «توفیق خادمی اربعین» و «توفیق نیابت شهداء». حد اعلائی که تصورش هم دور از ذهن بود!

ارتباط با ما

img 198352 تلفن تماس:88358420


pin نشانی: یوسف آباد، خیابان شهید فتحی شقاقی، روبروی خیابان جهان مهر، پلاک 91 – کدپستی:  1431755693

telegram minimal logo کانال تلگرام نائب الشهید

موقعیت در نقشه