فراخوان تکمیل ظرفیت خادمی در موکب های نائب الشهید

  • شنبه, 16 شهریور 1398 ساعت 06:50
  • منتشرشده در اخبار
  • خواندن 520 دفعه

فراخوان تکمیل ظرفیت خادمی در موکب های نائب الشهید

یاران ؛
پای در راه نهیم که این راه
رفتنی است ونه گفتنی…”
شهیدآوینی

 

آرام آرام صدای زنگ قافله عاشقان حسینی به گوش می رسد ؛
یاران دل از دنیا کنده مهیای ضیافتی عظیم می شوند ، ضیافتی به وسعت همه تاریخ ، در مسیری نورانی که گویی جاده بهشت است ، خوشا آنان که در این جاده بهشتی منتهی به نور به کسوت خادمی مشغولند ، و چه خرسند آنانکه مدال پر افتخار خادم_الشهدایی بر سینه دارند ، شهدایی که اصحاب آخرالزمانی سیدالشهدا بودند !

کانون_همبستگی_فرزندان_شاهد بر آن است که طبق سنوات گذشته ، جهت برپایی موکبهای فرهنگی نائب_الشهید اقدام به جذب خادم نماید ،
لذا چنانچه شما هم تمایل دارید در مسیر نورانی پیاده_روی_اربعین بعنوان خادم_الشهید در موکب های #نائب_الشهید حضور داشته باشید ، پس از مطالعه شرایط و برنامه ها فرم_درخواست_خادمی را تکمیل و ارسال نمایید .

فراخوان تکمیل ظرفیت خادمی در موکب های نائب الشهید

کانون_همبستگی_فرزندان_شاهد
نائب_الشهید
@nayebshahid

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
  • اندازه قلم

ارتباط با ما

img 198352 تلفن تماس:88358420


pin نشانی: یوسف آباد، خیابان شهید فتحی شقاقی، روبروی خیابان جهان مهر، پلاک 91 – کدپستی:  1431755693

 کانال تلگرام نائب الشهید

کانال سروش نائب الشهید

کانال اینستاگرام نائب الشهید

درباره ی ما

کانون همبستگی فرزندان شاهد پیشنهاد ایجاد کمیته شاهد را در تیرماه سال 95 به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین ارائه نمود که مورد استقبال و موافقت آن کمیته قرار گرفت و مسئولیت آن نیز به کانون همبستگی فرزندان شاهد محول گردید. طرح های متعددی در کارگروه شاهد مد نظر بود که طرح «نیابت شهداء در پیاده روی اربعین و زیارت حضرت اباعبدالله(ع)» به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین پیشنهاد و مورد تصویب قرار گرفت.

فرصت پیش آمده برای کانون همبستگی فرزندان شاهد، جهت اجرای این طرح توفیقاتی دور از انتظار بود؛ «توفیق حضور در اربعین حسینی»، «توفیق خادمی اربعین» و «توفیق نیابت شهداء». حد اعلائی که تصورش هم دور از ذهن بود!

موقعیت در نقشه