گزارش اجرای طرح اطعام غدیر به نیابت از شهدا توسط مرکز نیکوکاری پدران آسمانی نیشابور

  • سه شنبه, 12 شهریور 1398 ساعت 09:55
  • منتشرشده در اخبار
  • خواندن 115 دفعه

گزارش اجرای طرح اطعام غدیر به نیابت از شهدا
توسط مرکز نیکوکاری پدران آسمانی نیشابور

مرکز نیکوکاری پدران آسمانی کانون همبستگی فرزندان شاهد نیشابور در ادامه راه پدران آسمانی که خدمت صادقانه به مردم از برنامه های اصلی فرهنگی اجتماعی در طول حیاتشان بود و با هدف احیای کلام دلنشین اهل البیت علیها السلام در اهمیت و ارزش اطعام مومنین در روز غدیر که معادل اطعام انبیاء و صدیقین بیان شده است و همچنین بزرگداشت و نکوداشت عید ولایت و امامت توسط مرکز در دو مرحله طراحی شد.

در مرحله اول تبلیغات و اطلاع رسانی در فضاهای فرهنگی شهرستان و فضای مجازی و ارسال پیامک جهت جذب نذورات و هدایای مردمی از دهم مردادماه آغاز و تا روز عید غدیر ادامه داشت

و در مرحله دوم بعد از شناسایی نانوایی ها این طرح ۳۰ واحد نانوایی در روز عید سعید غدیر به نیابت از شهدا و به میهمانی مولای متقيان اجرا و الحمدالله بیش از ۳۰ هزار قرص نان در نیشابور و روستاهای اطراف آن توزیع کردندو همچنین بیش از ۵۰۰ پرس غذای گرم در روز عید سعید غدیر و ۵۰ کیلو گوشت تازه در ایام دهه امامت و ولادت توزیع شد

ارزش ریالی برنامه ها در سه بخش توزیع نان، توزیع غذای گرم و توزیع گوشت ساده معادل ۲۰۰ میلیون ریال برآورد شده که وجوهات و هدایای نقدی توسط فرزندان شاهد ايثارگران عزیز و مردم شریف تامین شد.

در پایان از همه عزیزان همراه و حامیان طرح صمیمانه تشکر و ادامه این همراهی و همدلی را خواستاریم.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • اندازه قلم

ارتباط با ما

img 198352 تلفن تماس:88358420


pin نشانی: یوسف آباد، خیابان شهید فتحی شقاقی، روبروی خیابان جهان مهر، پلاک 91 – کدپستی:  1431755693

 کانال تلگرام نائب الشهید

کانال سروش نائب الشهید

کانال اینستاگرام نائب الشهید

درباره ی ما

کانون همبستگی فرزندان شاهد پیشنهاد ایجاد کمیته شاهد را در تیرماه سال 95 به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین ارائه نمود که مورد استقبال و موافقت آن کمیته قرار گرفت و مسئولیت آن نیز به کانون همبستگی فرزندان شاهد محول گردید. طرح های متعددی در کارگروه شاهد مد نظر بود که طرح «نیابت شهداء در پیاده روی اربعین و زیارت حضرت اباعبدالله(ع)» به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین پیشنهاد و مورد تصویب قرار گرفت.

فرصت پیش آمده برای کانون همبستگی فرزندان شاهد، جهت اجرای این طرح توفیقاتی دور از انتظار بود؛ «توفیق حضور در اربعین حسینی»، «توفیق خادمی اربعین» و «توفیق نیابت شهداء». حد اعلائی که تصورش هم دور از ذهن بود!

موقعیت در نقشه