رونمایی از پوستر نیابت شهدا کارمند در هفته دولت

  • شنبه, 09 شهریور 1398 ساعت 06:54
  • منتشرشده در اخبار
  • خواندن 145 دفعه

رونمایی از پوستر نیابت شهدا کارمند در هفته دولت

98 93

 همزمان با آغاز هفته دولت، گرامیداشت شهدای وزیر و کارمند دولت با حضور سردار قاسم تقی زاده جانشین وزیر دفاع و امور پشتیبانی نیرو‌های مسلح و سردار محمدرضا یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ از پوستر نیابت شهدا کارمند رونمایی شد.

 با همکاری مشترک بسیج ادارات کشور و کانون همبستگی فرزندان شاهد، طرح نیابت شهدا در تمام ادارات کشور با شعار "هر کارمند نائب یک شهید کارمند" ، اجرا شود.  

 همچنین در پیاده روی اربعین حسینی امسال نیز نیابت شهدا برای کارمندان شهید توسط کارمندان دولتی توفیق شرکت در پیاده روی را دارند، انجام خواهد شد.

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
  • اندازه قلم

ارتباط با ما

img 198352 تلفن تماس:88358420


pin نشانی: یوسف آباد، خیابان شهید فتحی شقاقی، روبروی خیابان جهان مهر، پلاک 91 – کدپستی:  1431755693

 کانال تلگرام نائب الشهید

کانال سروش نائب الشهید

کانال اینستاگرام نائب الشهید

درباره ی ما

کانون همبستگی فرزندان شاهد پیشنهاد ایجاد کمیته شاهد را در تیرماه سال 95 به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین ارائه نمود که مورد استقبال و موافقت آن کمیته قرار گرفت و مسئولیت آن نیز به کانون همبستگی فرزندان شاهد محول گردید. طرح های متعددی در کارگروه شاهد مد نظر بود که طرح «نیابت شهداء در پیاده روی اربعین و زیارت حضرت اباعبدالله(ع)» به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین پیشنهاد و مورد تصویب قرار گرفت.

فرصت پیش آمده برای کانون همبستگی فرزندان شاهد، جهت اجرای این طرح توفیقاتی دور از انتظار بود؛ «توفیق حضور در اربعین حسینی»، «توفیق خادمی اربعین» و «توفیق نیابت شهداء». حد اعلائی که تصورش هم دور از ذهن بود!

موقعیت در نقشه