عرضه اقلام فرهنگی نائب الشهید در کانال و سایت اختصاصی طرح نائب الشهید

  • یکشنبه, 15 مهر 1397 ساعت 05:58
  • منتشرشده در اخبار
  • خواندن 767 دفعه

 

به گزارش الاربعین، فعالین فرهنگی اربعین، مدیران موکب ها و کاروان های پیاده روی اربعین حسینی می توانند با مراجعه با سایت "نائب الشهید" به آدرس www.nayebshahid.ir و کانال تلگرام اقلام فرهنگی "نائب الشهید" به آدرس t.me/nayebshahid2 اقلام مختلف فرهنگی مربوط به طرح نیابت شهدا در پیاده روی اربعین حسینی، شامل کارت لایه باز نائب الشهید به زبان های مختلف، پوستر لایه باز طرح، بروشورهای ویژه مدیران موکب ها و کاروان های پیاده روی، بنرهای مختلف طرح در سایزهای متعدد و با کاربردهای مختلف برای نصب در مواکب و بیلبوردهای شهری و مسیر پیاده روی، کلیپ های اختصاصی طرح نائب الشهید جهت پخش از شبکه های استانی، مداحی ویژه نیابت شهدا و ... را از این سایت و کانال دریافت نمایند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در یکشنبه, 15 مهر 1397 ساعت 15:03
  • اندازه قلم

درباره ی ما

کانون همبستگی فرزندان شاهد پیشنهاد ایجاد کمیته شاهد را در تیرماه سال 95 به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین ارائه نمود که مورد استقبال و موافقت آن کمیته قرار گرفت و مسئولیت آن نیز به کانون همبستگی فرزندان شاهد محول گردید. طرح های متعددی در کارگروه شاهد مد نظر بود که طرح «نیابت شهداء در پیاده روی اربعین و زیارت حضرت اباعبدالله(ع)» به کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین پیشنهاد و مورد تصویب قرار گرفت.

فرصت پیش آمده برای کانون همبستگی فرزندان شاهد، جهت اجرای این طرح توفیقاتی دور از انتظار بود؛ «توفیق حضور در اربعین حسینی»، «توفیق خادمی اربعین» و «توفیق نیابت شهداء». حد اعلائی که تصورش هم دور از ذهن بود!

ارتباط با ما

img 198352 تلفن تماس:88358420


pin نشانی: یوسف آباد، خیابان شهید فتحی شقاقی، روبروی خیابان جهان مهر، پلاک 91 – کدپستی:  1431755693

telegram minimal logo کانال تلگرام نائب الشهید

موقعیت در نقشه